ChimeraTool: Professional service software for Blackberry, Nokia, Sony, HTC, LG, Huawei, Lenovo, Xiaomi, MTK, Vivo, Qualcomm, Generic Android, Oppo, Motorola, Utility, ASUS, Generic UNISOC, Meizu, ZTE, Alcatel, Samsung, Infinix, Tecno phones

Cep Telefonları İçin Sektör Lideri Servis Yazılımı

İşlevlerLisanslar

Desteklenen Tonlarca Model

10.000'den fazla model için destek sağlıyor ve bunlara yeni modeller eklenmeye devam ediyoruz!
Chimera Tool'u kullanırken sorunsuz ve zorluksuz bir deneyime sahip olduğundan emin olmak için her yeni modeli ve işlevi etraflı bir şekilde test ediyoruz.

Desteklenen modelleri görüntüleyin
10.000+Her hafta yenimodeller
ekliyoruz!

Kilit açma, FRP Kaldırma, IMEI Onarımı, SW Değiştirme, Patch Cert, Kod Okuma, CSC Değiştirme, Huawei kimliği Kaldırmave çok daha fazlası...

Servisinizin gücünü yükseltin, kullanımı kolay ve güvenilir çözümlerle gelirinizi artırın. Chimera durmaksızın genişleyen bir yelpazede fonksiyonlar sunarak, ihtiyacınız olan tek servis yazılımının Chimera olmasını sağlamaktadır.

Kapsamlı Özellikler,
Eksiksiz Çözümler
Tüm Özellikleri Görüntüleyin
YeniYeni

Chimera'nın En Son
ve En İyi Güncellemesi

Kullanımı kolay, her zaman güncel

Chimera, tüm ihtiyaçlarınızı desteklemek üzere sürekli gelişen, kullanıcı dostu ve tüm özelliklerin bir arada bulunduğu bir araçtır.

Düzenli güncellemelerimiz ve hızlı hata düzeltmelerimizle, olası en iyi yazılımı kullandığınızdan emin olabilirsiniz.

Neredeyse hiç entegrasyon gerektirmez, kutulara ihtiyaç yoktur. Yazılımı indirmeniz yeterlidir, işte bu kadar!

Başlayalım

Profesyonel Destek

Son derece yetenekli uzmanlardan oluşan ekibimiz tüm sorularınıza cevap vermeye veya herhangi bir sorununuza çözüm bulmaya hazırdır.

Bize Ulaşın

Güncel Kullanıcı Kılavuzları

Makaleler, video eğitimleri ve birçok yardımcı bilgi kaynağından oluşan ve sürekli büyüyen ana kataloğumuzdan faydalanın.

Yardıma Göz Atın

Chimera’nın Tarihi, Vizyonu, Misyonu

Chimera Tool, kullanımı kolay ve cep telefonu onarım hizmetleri için benzersiz fonksiyonlar sunan bir araç oluşturmak amacıyla 2011 yılında piyasaya sürülen bir yazılımdır.

Bu yazılım, başlangıcından bu yana kullanıcıdan herhangi bir profesyonel beceri gerektirmeden kolayca yönetilebilmek üzere tasarlandı. Aracın içindeki çoğu fonksiyon otomatik olarak çalışır; tek yapmanız gereken bir düğmeye basıp Chimera'yı size zor gelen işleri yapmasına izin vermek.

Tutkulu ve kendini adamış ekibimiz ve yılların verdiği paha biçilmez deneyimimizle, piyasa lideri bir ürün ve dünya çapında memnun müşterilerimizle harika ilişkiler yaratmayı başardık.

Sevgili Konuk,

25 Mayıs 2018 tarihinden itibaren şirketimizin Avrupa Veri Koruma Direktifi olan GDPR'ye göre hareket edeceğini sana bildirmek isteriz.

Müşterilerimizin güvenlik ve kişisel bilgilerinin koruması için yapılan ana girişimlerimize dikkatini çekmek isteriz. Kullanıcı verilerine ve bunları nasıl ele aldığımıza şimdiye kadar da her zaman özel önem vermiştik, ama birkaçını aşağıda sırayalım:

Profilini silmek için sana olanak sağlarız.
Bunu https://chimeratool.com/#user-settings sayfada başlatabilirsin.

İnternet sitesine nereden giriş yaptığını her zaman kontrol edebilirsin, eğer giriş yapan kişi sen değilsen onu tarayıcıdan çıkartabilirsin. https://chimeratool.com/#user-sessions

Verilerin, bilgisayar korsanların saldırılarının önlemesinde uzmanlaşmış güvenlik sistemleri tarafından korunmaktadır, ancak kendi geliştirdiğimiz diğer güvenlik çözümlerimizin ve sürekli çalışan gözetim sistemlerimizin sayesinde, hassas verilerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önlemek için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı güvenle söyleyebiliriz.

Eğer potansiyel yetkisiz kişisel herhangi bir sunucumuza fiziksel olarak erişebiliyorsa bile, onlar için sunucularımızda saklanan veriler kullanılamaz durumda olacaktır çünkü söz konusu verileri sektörsel AES şifrelemesiyle korumaktayız.

Sakladığımız şifrelerin içeriği bizim tarafımızdan da bilinmemektedir çünkü yalnızca şifrelerin salt ile karışımlı hash değerini saklarız, böylece bir veritabanı sızıntısı söz konusu olduğunda kullanıcıların gerçek şifrelerin ortaya çıkmasını en aza indirebiliriz.

 anladım